• 09.05.2023

  Piknik Miejski Zielone Forum Publiczne

  Zapraszamy na drugi Piknik Miejski Zielone Forum Publiczne już 1 czerwca w godzinach od 16:00 do 18:00 na terenie Centrum Sportu i Rekreacji w Gryfinie przy Centrum Wodne Laguna.

  Pierwszych 300 osób biorących udział w wydarzeniu otrzyma darmową sadzonkę do posadzenia w ogródku. Mamy dla Was: lawendę wąskolistną, pęcherznice, berberys, dereń, różę okrywową.

  Zgłoszenia na Zielone Forum Publiczne należy wysłać na adres mailowy: rozwoj@gryfino.pl Pamiętaj aby w zgłoszeniu podać: imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

  Więcej informacji o wydarzeniu pod numerem telefonu: 91 416 20 11 wew. 211 oraz na stronie internetowej www.klimatgryfino.pl.

  Na naszym forum poznasz znaczenie drzew i roślin w naszym najbliższym otoczeniu, dowiesz się więcej o właściwej pielęgnacji roślin w Twoim ogrodzie. Poznasz te, które pomagają środowisku w retencji wody. Zaplanowaliśmy również wiele atrakcji dla najmłodszych!

  Zapewnimy Wam mnóstwo ekologicznych niespodzianek dla dzieci, będą gry i zabawy, konkursy, Fotobudka 360, warsztaty tworzenia mydełek, bomb nasiennych i dużo dobrej zabawy!

  Wszystkie atrakcje dla dzieci są bezpłatne!

  Już dzisiaj zachęcamy do udziału w wydarzeniu! Spotkajmy się na EKO forum!

  Piknik miejski to jedno z wielu atrakcyjnych działań edukacyjnych i rekreacyjnych adresowanych do mieszkańców. Zachęcamy do udziału również w innych aktywnościach, które mają wpływ na nasze najbliższe środowisko:

  Naucz się zakładać ogródek deszczowy – warsztaty dla mieszkańców.

  Więcej informacji znajdziesz na: https://klimatgryfino.pl/

  Piknik miejski „Zielone forum publiczne” organizowany jest w ramach projektu „Adaptacja do zmian klimatu poprzez rozwój zielonej i niebieskiej infrastruktury w Gryfinie”. Projekt finansowany ze środków Funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz z budżetu państwa.